Agata pracharova instagram. Agáta Prachařová 2019-11-17

Nahá Prachařová: Tá má ale brušisko!

agata pracharova instagram

Veronika Žilková, Martin Stropnický a Iva Janžurová foto: Instagram Agáta přesto dala přednost jinému programu, konkrétně milovanému surfování, v němž na první pohled dělá velké pokroky. Jako první česká modelka a vicemiss se nechala vydražit v internetové aukci pro charitativní účely na serveru www. Podle některých informací se navíc s manželem Jakubem nedávno udobřila, takže podobné vysvětlení jako před pár měsíci se nenabízí. Na procházky s malou Miou chodí celkem často, ale přesto by dle svých slov potřebovala zhubnout. Navíc se ukázalo, že je malá Mia celý táta! Jediné, čím se Agáta pochlubila, byly nožičky, které malé Mie masírovala její třiadevadesátiletá prababička, maminka Veroniky Žilkové.

Next

Agáta Prachařová nepřijela do Izraele sama: Žilková vítala vzácného hosta!

agata pracharova instagram

Celou pravdu ovšem vědí jen oni dva a tu si nechávají sami pro sebe. Redakce: Publikování nebo další šíření obsahu serveru Super. Surfování je pro Agátu novým životním stylem, o čemž svědčí slova, která pronesla už během prvního letošního pobytu v Izraeli. Počátky těhotenství modelky totiž spadají do doby, kdy měla mít úlet s fotografem Derekem Hardem. Tehdy také , s nímž poctivě trénuje ve vlnách.

Next

Ukázala malou Miu? Takhle Agáta Prachařová drandí s kočárem a stěžuje si na velký zadek

agata pracharova instagram

. Na návštěvu totiž přijela její starší, velice vážená kolegyně Iva Janžurová. Především šlo o mediálně propíranou manželskou krizi, která tehdy měla probíhat mezi ní a Jakubem Prachařem. Prachařová jí s vysmátými smajlíky odvětila, že se snaží. Jenže se ukazuje, že stejný názor nemají úplně všichni, zvlášť lidé, kteří si adrenalinový sport vyzkoušeli, jí některé věci vytýkají. Sama o tom moc hovořit nechce.

Next

Agáta Prachařová zpátky na „místě činu“: Další útěk z Česka!

agata pracharova instagram

V růžové mikince a pruhované dečce snad ani nemohla být roztomilejší. Rozhodnutí o rozvodu mělo podle webu Expres. Modelka a moderátorka se proto rozhodla vyhledat útěchu u maminky Veroniky Žilkové. Modelka a moderátorka mu propadla při své první návštěvě a tentokrát už vzala na prkno i syna Kryšpína, což v komentářích pod jedním videem ocenila i jiná hvězdná maminka, herečka Mahulena Bočanová. Jen posuďte sami, jak jí to jde. V moři jsi sám a je to jen na tobě… Poprvé v životě jsem se za něco pochválila, je to prostě skvělý! Podle některých informací se navíc s manželem udobřila, takže podobné vysvětlení jako před pár měsíci se nenabízí.

Next

Ukázala malou Miu? Takhle Agáta Prachařová drandí s kočárem a stěžuje si na velký zadek

agata pracharova instagram

Může za to snad přítomnost Jakuba, který na veselce svého přítele nesměl chybět? Sama Agáta už evidentně krotí vlny velice dobře. Jejím manželem je muzikant, herec a moderátor , za kterého se vdala v. Šiřitelem reklamy na serveru Super. Teď se konečně pochlubila nejen postavičkou v plavkách, ale také, jak v oblíbeném vodním sportu pokročila. Ještě nedávno to mezi Agátou a Jakubem vypadalo dost bledě a údajná manželská krize se stupňovala. Právě s Jakubem strávili v červenci společně několik dní na cestách, konkrétně v Itálii.

Next

Agáta Prachařová

agata pracharova instagram

Jak se to jednou naučíte takhle, tak se toho člověk blbě zbavuje. Jenže jak se pochlubila na sociální síti oblíbená herečka, v Izraeli měla v těchto dnech ještě výrazně vzácnějšího hosta. Šiřitelem reklamy na serveru Super. Nikdo netuší, zdali měla Prachařová opět nějaký dobrý důvod k odjezdu z Česka do Izraele, ale na snímcích působí šťastně a spokojeně. Tam byli také přistiženi a údajně se k sobě měli. V současnosti také působí na Mezinárodní konzervatoři Praha. Populární herečka přijela do Tel Avivu na filmový festival s filmem Teroristka, který zde podle všeho slavil velký úspěch.

Next

Agáta Prachařová: Proč SE NEUKÁZALA NA SVATBĚ Boučka?

agata pracharova instagram

A dojatí jsme i dále. Sám Bouček si ale svatbu i tak užil. Publikování čí šíření obsahu serveru Stars24. Zdálo by se to logické. Jen škoda, že malou Miu pyšní rodiče zatím schovávají v kočárku. Veřejně se prezentuje jako módní návrhářka. Veronika Žilková se určitě těšila na návštěvu dcery Agáty, možná ještě víc pak na vnouče, syna Kryšpína, který už se společně s maminkou také učí na prkně.

Next

Agáta Prachařová: Proč SE NEUKÁZALA NA SVATBĚ Boučka?

agata pracharova instagram

Proto si řekla, že se do Izraele ještě letos vrátí. Fotka ze sociální sítě ukazuje miminko, spící v zavinovačce. Poněkud nepřekvapivě je opět v Izraeli, kde má svou mámu Veroniku Žilkovou. Že se chce rozvést se však svěřil nejen svému otci, ale i mámě , která Agátu nemá ráda. Přestože Agáta normálně plní sociální sítě fotkami, holčičku zatím neukázala. Redakce: Publikování nebo další šíření obsahu serveru Super. Tuto nevěru však prý Prachař Agátě odpustil, protože měl mít sám černé svědomí kvůli herečce , a početí s Agátou mělo být tlustou čárou za minulostí.

Next